LEGO Star Wars: The Skywalker Saga رکورد اوج تعداد بازیکنان همزمان سری لگو را در استیم شکست

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga رکورد اوج تعداد بازیکنان همزمان سری لگو را در استیم شکست

انتظار برای LEGO Star Wars: The Skywalker Saga طولانی بوده است، اما اکنون که بالاخره منتشر شد، به نظر می‌رسد که مردم در حال غواصی در انبوه و فراوان آن هستند. جدیدترین نسخه TT Games به وعده خود مبنی بر جاه طلبانه ترین بازی لگو تا به امروز عمل کرده است، و جای تعجب نیست که این موضوع در بخش تجاری نیز منعکس شده است.

 

در Steam،  LEGO Star Wars: The Skywalker Saga دارای حداکثر تعداد بازیکنان همزمان 82517 بازیکن در زمان نوشتن این قطعه است. اتفاقاً این بدان معناست که بازی درست در زمان عرضه، رکورد بازی‌کننده‌های هم‌زمان سری لگو را شکسته است، و برتری زیادی نسبت به بازی‌ای که قبلاً آن رکورد را در اختیار داشت، LEGO Marvel Super Heroes، که دارای یک اوج 5953 بازیکن

 

در بررسی  LEGO Star Wars: The Skywalker Saga، امتیاز 9/10 را به بازی اعطا کردیم و گفتیم: "LEGO Star Wars: The Skywalker Saga  سادگی، جذابیت و طنز بازی های لگو گذشته را حفظ کرده و آنها را با برخی از آنها ترکیب می کند. پیشرفت‌ها و توسعه‌های قابل توجهی در گیم‌پلی، ارائه یک تجربه قوی، فشرده و لذت‌بخش.

 

 LEGO Star Wars: The Skywalker Saga برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch  و PC در دسترس است.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو LEGO Star Wars: The Skywalker Saga رکورد اوج تعداد بازیکنان همزمان سری لگو را در استیم شکست

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/bba9

خبرنامه بازی ها

گالری