بازی pc اکشن فانتزی اول شخص کلاسیک The Wheel of Time اکنون در GOG موجود است

بازی pc اکشن فانتزی اول شخص کلاسیک The Wheel of Time اکنون در GOG موجود است

استودیو Nightdive در سال‌های اخیر مترادف با انتشار مجدد بازی‌های رترو و ریمستر شده است و به نظر نمی‌رسد قصد توقف آن را داشته باشد. توسعه‌دهنده اکنون با بازی‌های Red Eagle، محصولات iwot و GOG همکاری کرده است تا یک کلاسیک فراموش‌شده از زمان‌های قدیم را بازگرداند .

 

The Wheel of Time، یک بازی اکشن فانتزی اول شخص بر اساس رمان های رابرت جردن، در حال حاضر به صورت انحصاری از طریق GOG قابل خرید است. داستان بازی 150 سال قبل از وقایع این مجموعه است و به دنبال Elayna Sedai، نگهبان تواریخ برج سفید است که برای بازیابی یکی از چهار مهر و موم گمشده که Dark One وحشتناک و مرموز را در زندان نگه می دارد، تلاش می کند.

 

این بازی ابتدا در سال 1999 منتشر شد، پس از آن پس از بسته شدن ناشر اصلی، GT Interactive، خاموش ماند. این بازنشر سرفصل مجموعه جدید Good Old Games GOG از بازی‌های رایانه‌ای خواهد بود و دارای وصله‌ها و اصلاحیه‌هایی است که به صورت بومی روی سیستم‌های ویندوز اجرا می‌شوند.

 

بازی Wheel of Time در حال حاضر با قیمت 8.99 دلار، منحصراً در GOG قابل خرید است.

کلمات کلیدی :

The Wheel of Time

بازی pc

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/943a

خبرنامه بازی ها

گالری