گیم‌پلی بازی Godfall: Ultimate Edition منتشر شدو مهارت‌های جدید Valorplate Shard را به نمایش گذاشت

گیم‌پلی بازی Godfall: Ultimate Edition منتشر شدو مهارت‌های جدید Valorplate Shard را به نمایش گذاشت

 Godfall بازی های Counterplay هفته آینده با انتشار Ultimate Edition بالاخره برای Xbox Series X/S، Xbox One و Steam عرضه می شود. برای مدت محدودی با قیمت 30 دلار در این پلتفرم‌ها خرده‌فروشی می‌شود و شامل بازی پایه، گسترش Fire and Darkness، پیش‌سفارش و بسته‌های آرایشی Ascended و به‌روزرسانی Exalted آینده می‌شود. آخرین تریلر گیم پلی بازی را در زیر ببینید که بازی در حال اجرا بر روی Xbox Series X را نشان می دهد.

 

فیلم‌های گیم‌پلی همچنین برخی از توانایی‌های جدید Valorplate Shard را نشان می‌دهد که بازیکنان می‌توانند در به‌روزرسانی Exalted آن را باز کنند. همراه با ارائه یک فرم صعودی جدید برای هر Valorplate، این Shards یک منفعل دوم را ارائه می دهد. همه Shards را ارتقا دهید و Valorplate Exalted می شود - این حالت منفعل سوم و ظاهری کاملاً جدید آرایشی را باز می کند همانطور که در زیر با Exalted Mesa مشاهده می شود.

 

Godfall: Ultimate Edition  در تاریخ 7 آوریل برای Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و Xbox One با آپدیت Exalted برای همه پلتفرم‌ها رایگان منتشر می‌شود. برخلاف PS5، نسخه Xbox Series X/S از ویژگی هایی مانند Dolby Vision و Variable Refresh Rate پشتیبانی می کند. منتظر جزئیات بیشتر در هفته آینده باشید.

کلمات کلیدی :

Godfall: Ultimate Edition

بازی pc

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو گیم‌پلی بازی Godfall: Ultimate Edition منتشر شدو مهارت‌های جدید Valorplate Shard را به نمایش گذاشت

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/231f

خبرنامه بازی ها

گالری