به نظر می رسد که بازی The Pathless به سوییچ نینتندو می رود

به نظر می رسد که بازی The Pathless به سوییچ نینتندو می رود

عنوان اکشن ماجراجویی  Giant Squid، The Pathless  به راحتی یکی از دست کم گرفته‌شده‌ترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ بود که تجربه‌ای هیپنوتیزم‌کننده را ارائه می‌کرد که دارای پیمایش و حرکت نرم، کاوش‌های ارزشمند و سبک هنری فوق‌العاده بود. اگرچه در ابتدا به عنوان یک کنسول انحصاری برای پلی استیشن راه اندازی شد، به نظر می رسد به زودی راه خود را به سایر پلتفرم ها نیز باز کند.

 

بازی  The Pathless توسط ESRB برای Nintendo Switch رتبه بندی شده است. Giant Squid یا ناشر Annapurna Interactive  هنوز به طور رسمی چیزی در مورد عرضه Switch برای بازی نگفته‌اند، اگرچه رتبه‌بندی‌های دسته‌بندی بازی‌های اعلام‌نشده اغلب با اعلامیه‌های رسمی پس از مدت کوتاهی دنبال می‌شوند، بنابراین شانس خوبی وجود دارد که در اینجا نیز اتفاق بیفتد.

 

در بررسی خود از The Pathless، امتیاز 9/10 را به بازی دادیم و گفتیم:  The Pathless می‌داند که بزرگ‌ترین نقاط قوتش کجاست، و دائماً از این قدرت‌ها برای ساختن یک ماجراجویی هیپنوتیزم، ریتمیک، زیبا و فریبنده استفاده می‌کند.

 

بازی  The Pathless در حال حاضر برای PS5، PS4، PC و iOS در دسترس است.

کلمات کلیدی :

The Pathless

بازی pc

بازی ps4

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو به نظر می رسد که بازی The Pathless به سوییچ نینتندو می رود

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/5343

خبرنامه بازی ها

گالری