نمایشگاه Future Games Show برای 12 ژوئن برنامه ریزی شده است

نمایشگاه Future Games Show برای 12 ژوئن برنامه ریزی شده است

با تایید ESA لغو E3 برای امسال، ممکن است فکر کنیم که این امر مانع از اعلام بازی‌های سالانه‌ای خواهد شد که طرفداران در ماه ژوئن انتظار دارند. خب، خوشبختانه، به نظر می رسد دیگران به دنبال پر کردن جای خالی هستند. بازی Summer Game Fest اخیراً تأیید شد که بازمی‌گردد، و اکنون تأیید شده است که نمایشگاه تابستانی Future Games Show در 12 ژوئن برگزار می‌شود.

 

این نمایش چند فرمت در کنار نمایش سالانه PC Gaming در همان تاریخ میزبانی می شود و قرار است بزرگترین و جاه طلبانه ترین سال برای آنها باشد. این نمایش طولانی 60 دقیقه ای قرار است تریلرهای جدید بازی، اطلاعیه ها و بازی های دیده نشده جدید را به نمایش بگذارد. امیدواریم که از شتاب نمایش Future Games Show Spring که ماه گذشته رخ داد استفاده کند و به وعده‌های خود عمل کند.

 

نمایشگاه‌های بازی‌های آینده گذشته، افشاگری‌هایی را از برخی از نام‌های بزرگ به نمایش گذاشته است، بنابراین مردم احتمالاً امسال نیز می‌توانند همین انتظار را داشته باشند. سازمان‌دهندگان در حال حاضر از توسعه‌دهندگان برای شرکت در نمایشگاه استقبال می‌کنند، که در کانال‌های رسمی رسانه‌های اجتماعی آنها، از جمله توییچ، یوتیوب، فیس‌بوک و توییتر پخش می‌شود.

کلمات کلیدی :

نمایشگاه Future Games Show

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/ef52

خبرنامه بازی ها

گالری