بازی Persona 5 در ماه می از مجموعه PlayStation Plus خارج خواهد شد

بازی Persona 5 در ماه می از مجموعه PlayStation Plus خارج خواهد شد

پلی‌استیشن پلاس بازسازی‌شده قرار است در ماه ژوئن راه‌اندازی شود، و در دو سطح از سه سطح اشتراک خود، این سرویس کاتالوگ جمعی از بیش از 700 بازی از سراسر تاریخ پلی‌استیشن منهای PS Vita را ارائه می‌کند. در میان همه این تغییرات، سونی تضمین داده است که مجموعه PlayStation Plus - کاتالوگ سرپرستی برخی از بزرگترین بازی‌های PS4 که برای همه مشترکین PS Plus  در PS5 در دسترس است همچنان بخشی از سطح پایه این سرویس خواهد بود البته کمی قبل از آن. که، یک تغییر کلیدی را مشاهده خواهد کرد

 

سونی اخیرا لیست بازی های رایگان پلی استیشن پلاس را در ماه آوریل اعلام کرد و در همان پست در بلاگ پلی استیشن، همچنین تایید کرد که Persona 5 در تاریخ 11 می از مجموعه پلی استیشن پلاس خارج می شود. کسانی که بازی را به کتابخانه خود اضافه کرده اند تا زمانی که اشتراک PS Plus فعال داشته باشید، همچنان می‌توانید پس از آن بازی را انجام دهید.

 

این توسعه چند سوال جالب را ایجاد می کند، به ویژه در مورد اینکه سونی چه نوع توافقاتی با ناشرانی که بازی های آنها در مجموعه PS Plus گنجانده شده است دارد و اینکه آیا می توانیم انتظار داشته باشیم که در آینده از این کاتالوگ خارج شوند یا خیر.

 

در هر صورت، اگر اشتراک PS Plus دارید، مطمئن شوید که Persona 5 را قبل از حذف از مجموعه به کتابخانه خود اضافه کنید - البته، مگر اینکه قبلاً آن را داشته باشید.

کلمات کلیدی :

Persona 5

بازی ps plus

بازی ps4

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/d5cb

خبرنامه بازی ها

گالری