بازی ps4 فوتبالیستها Captain Tsubasa: Rise of New Champions DLC رایگان و پولی جدیدی دریافت می کند

بازی ps4 فوتبالیستها Captain Tsubasa: Rise of New Champions DLC رایگان و پولی جدیدی دریافت می کند

 Bandai Namco اعلام کرده است که بازی فوتبالی انیمه‌های غم انگیزش، Captain Tsubasa: Rise of New Champions، محتوای جدیدی را در قالب DLC رایگان و پولی دریافت خواهد کرد.

 

در مرحله اول، بازیکنان یک قسمت جدید و یک قهرمان جدید دریافت خواهند کرد، با تمرکز بر مدرسه راهنمایی هیرادو، و به بازیکنان اجازه می دهند با شخصیت هایی مانند هیروشی جیتو و میتسورو سانو تعامل داشته باشند. این اپیزود رایگان است و حالت بازی جدیدی را نیز به ارمغان می آورد و از همه بهتر، امروز در دسترس است.

 

علاوه بر این، این بازی همچنین یک DLC پولی جدید به نام Episode: Rising Stars دریافت خواهد کرد که بر داستان سه شخصیت تارو میساکی، هیکارو ماتسویاما و کارل هاینز اشنایدر تمرکز دارد. این DLC قرار است در 31 مارس عرضه شود و شش شخصیت دیگر برای آینده نزدیک برنامه ریزی شده است.

 

بازی Captain Tsubasa: Rise of New Champions در حال حاضر برای رایانه های شخصی از طریق Steam، Nintendo Switch و PlayStation 4 در دسترس است.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو بازی ps4 فوتبالیستها Captain Tsubasa: Rise of New Champions DLC رایگان و پولی جدیدی دریافت می کند

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/feef

خبرنامه بازی ها

گالری