سهام نینتندو پس از تاخیر در بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 شش درصد سقوط کرد.

سهام نینتندو پس از تاخیر در بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 شش درصد سقوط کرد.

نینتندو اخیراً اعلام کرد که دنباله موردانتظار The Legend of Zelda: Breath of the Wild از تاریخ انتشار اولیه آن در سال 2022 تا بهار 2023 به تعویق افتاده است، پس از آن، سهام غول بازی کیوتو با حاشیه 6٪ کاهش یافت.

 

این کاهش سهام مدت کوتاهی پس از آن صورت می گیرد که سهام نینتندو نسبت به سال گذشته شاهد رشد نسبتاً تند 25 درصدی بود (به گزارش رویترز). با این حال، چیزی که این رکود را بسیار جالب می کند این است که علیرغم تاخیر در ساخت دنباله Zelda، نینتندو همچنان تعدادی عناوین مهم را دارد که قرار است امسال منتشر شود، از Splatoon 3 و Pokemon Scarlet and Violet گرفته تا Nintendo Switch Sports و Xenoblade Chronicles 3.

 

اگر سالی وجود داشته باشد که نینتندو بتواند زلدا را از آن خارج کند، امسال است. سرکان توتو، بنیانگذار شرکت مشاوره کانتان گیمز، گفت: سال مالی هنوز شروع نشده است و آنها همه این عناوین پرفروش بالقوه را پخش کرده اند.

 

این تأخیر همچنین به این معنی است که عرضه جهانی باز نینتندو با دیگر نسخه‌های برتر این ژانر مانند  Elden Ring، Horizon Forbidden West، و Starfield آینده هم برای فروش و هم تحسین منتقدان رقابت نخواهد کرد و به بازی جذابیت زیادی می‌دهد.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/1b93

خبرنامه بازی ها

گالری