تریلر بازی Nightingale Reveal گیم پلی دنیای پیچ خورده و Survival خود را به نمایش می گذارد

تریلر بازی Nightingale Reveal گیم پلی دنیای پیچ خورده و Survival خود را به نمایش می گذارد

جوایز بازی 2021 میزبان برخی افشاگری‌های هیجان‌انگیز و اخبار دیگر درباره عناوین موردانتظار بود، اما نه محدود به FPS Nightingale، بازی مشترک جهانی، FPS Nightingale، که تریلر رونمایی خود را اوایل امروز دریافت کرد. برای جزئیات بیشتر ویدیوی زیر را بررسی کنید.

 

Nightingale  بازیکنانی را می‌بیند که در حال عبور از دنیای مشترک پسا آخرالزمانی هستند و با انواع وحشت‌ها مانند زامبی‌ها، غول‌ها، هیولاهای درختی و غیره مبارزه می‌کنند. تریلر اسلحه‌هایی را که بازیکنان در طول ماجراجویی‌های خود از آن‌ها استفاده خواهند کرد و همچنین برخی از مکانیک‌های ساخت پایگاه را نشان می‌دهد. همچنین یک نوع مکانیک پورتال وجود دارد که با متحد کردن بازماندگان "شانس نجات" است.

 

بازی Nightingale اولین بازی از Inflexion Games است. این استودیو توسط Aaryn Flynn توسعه دهنده سابق BioWare تشکیل شده است. وب سایت رسمی این بازی در سال 2022 تنها برای رایانه های شخصی منتشر شده است. با این حال، هنوز چیزهای زیادی با این بازی در هاله ای از ابهام باقی مانده است، بنابراین برای به روز رسانی های بیشتر با ما همراه باشید.

کلمات کلیدی :

Nightingale

بازی pc

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو تریلر بازی Nightingale Reveal گیم پلی دنیای پیچ خورده و Survival خود را به نمایش می گذارد

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/2cdd

خبرنامه بازی ها

گالری