بروی بازی Baldur’s Gate 3 چهارصد نفر روی آن کار می کنند

بروی بازی Baldur’s Gate 3 چهارصد نفر روی آن کار می کنند

استودیو لاریان در حدود یک دهه گذشته رشد باورنکردنی داشته است. توسعه‌دهنده بلژیکی تقریباً تلاش‌های خود را برای توسعه Divinity: Original Sin انجام داد، اما موفقیت تجاری مهم RPG 2014 بود که استودیو توانست با شروع کار بر روی دنباله آن، Divinity: Original Sin 2، آن را به طور قابل توجهی گسترش دهد. لاریان سخت در حال کار بر روی بازی مورد انتظار Baldur's Gate 3 است و رشد استودیو، بدون تعجب، ادامه دارد.

 

در مصاحبه ای با  PC Gamer، بنیانگذار و مدیرعامل  Larian Studios، Swen Vincke، فاش کرد که این استودیو در حال حاضر 400 نفر بر روی Baldur’s Bate 3 کار می کنند، که بسیار فراتر از چیزی است که در ابتدا پیش بینی می کردند و برای توسعه بازی به آن نیاز دارند.

 

وینکه گفت: ما فکر می کردیم که همه چیز را فهمیده ایم." ما حتی تخمین زدیم که چقدر باید بزرگ شویم.

 

او افزود: من هرگز انتظار نداشتم که ما 400 نفر برای ساخت Baldur's Gate 3  نیاز داشته باشیم وهیچکس انتظارش را نداشت. اما این به معنای واقعی کلمه همان چیزی است که ما برای انجام آن نیاز داشتیم. ما یک انتخاب داشتیم. لحظه ای بود که شروع کردیم به درک اینکه برای ساخت این بازی چه کاری باید انجام دهیم. فکر کردیم فهمیدیم سپس ما واقعاً فهمیدیم. و بنابراین ما دو انتخاب داشتیم: می‌توانیم آن را کاهش دهیم، یا می‌توانیم خودمان را افزایش دهیم. و بنابراین ما تصمیم گرفتیم خودمان را افزایش دهیم.

 

جالب است که این 400 نفر در هفت استودیو در سراسر جهان پراکنده شده اند. در حال حاضر Larian تقریباً 10 برابر بزرگتر از سال 2014 است که در طول توسعه Divinity: Original Sin بود. در دوران اوج توسعه Divinity: Original Sin 2، استودیو حدود 150 نفر داشت که روی این بازی کار می کردند.

 

Baldur’s Gate 3  در حال حاضر در رایانه شخصی از طریق Steam و Stadia در دسترس است. انتظار می رود این بازی به طور کامل در سال 2023 عرضه شود.

کلمات کلیدی :

Baldur’s Gate 3

بازی pc

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو بروی بازی Baldur’s Gate 3 چهارصد نفر روی آن کار می کنند

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/3a9c

خبرنامه بازی ها

گالری