Sherlock Holmes: Chapter One – M for Mystery DLC اکنون در دسترس است

Sherlock Holmes: Chapter One – M for Mystery DLC اکنون در دسترس است

M for Mystery،  DLC نهایی Frogwares برای Sherlock Holmes: Chapter One، اکنون برای همه پلتفرم ها در دسترس است. تنها چیزی که لازم است تکمیل پرونده آموزشی رزمی است و تلاش باید شروع شود. در مورد داستان، این داستان شامل جاسوسی می شود که موفق شده است برخی از اسناد مهم را بدزدد و در این فرآیند از مامور مایکرافت پیشی بگیرد.

 

در نتیجه، شرلوک وارد میشود . تنها چیزی که واقعاً در مورد این جاسوس شناخته شده است این است که آنها با نام "M" شناخته می شوند. حالا کدام یک از بزرگترین دشمنان هلمز احتمالاً می تواند نامی داشته باشد که با M شروع شود؟ M for Mystery را می توان با قیمت 10 دلار به صورت مستقل خریداری کرد و با سیزن پس 25 دلاری همراه است.

 

 Sherlock Holmes: Chapter One در حال حاضر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC در دسترس است. نسخه های Xbox One و PS4 قرار است در سه ماهه اول 2022 منتشر شوند.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/c7fb

خبرنامه بازی ها

گالری