بازی The Wolf Among Us 2 به تازه واردان سری خوش آمد می گوید

بازی The Wolf Among Us 2 به تازه واردان سری خوش آمد می گوید

اپیزود آخر The Wolf Among Us تقریباً هشت سال پیش در این زمان عرضه شد، و تا زمان عرضه The Wolf Among Us 2 به 9 سال می رسد که به این معنی است که احتمال زیادی وجود دارد که بخش قابل توجهی از پایه بازیکنان دنباله بدون اینکه نسخه اصلی را بازی کرده باشید و بدانید چه داستانی دارد، وارد شوید. البته، این معضلی است که دنباله‌ها اغلب با آن مواجه می‌شوند، مخصوصاً زمانی که فاصله‌ای بین انتشار آنها و نسخه قبلی وجود دارد. پس آیا این موضوع در The Wolf Among Us 2 مشکل ساز خواهد شد؟

 

نه بر اساس توسعه دهندگان آن در Telltale Games جیمی اوتیلی، مدیر عامل Telltale، در مصاحبه ای با Edge از طریق IGN ، گفت که The Wolf Among Us 2 به گونه ای نوشته شده است تا اطمینان حاصل شود که کسانی که هرگز بازی اصلی را بازی نکرده اند، همچنان می توانند «در این مرحله وارد شوند و بفهمند که چه خبر است.."

 

او گفت: «ما تلاش می‌کنیم تا روایت‌هایمان را طوری طراحی کنیم که بتوانند خودشان بایستند. ما فکر می‌کنیم که افتتاحیه قسمت اول همه چیز را به گونه‌ای تنظیم می‌کند که بازیکن بفهمد شخصیت‌ها چگونه به جایی که الان هستند رسیده‌اند.

 

The Wolf Among Us 2  شش ماه پس از وقایع بازی اول می‌گذرد و در زمستان در سراسر نیویورک اتفاق می‌افتد. برخلاف بازی اصلی، که هر قسمت به طور جداگانه توسعه می‌یابد، Telltale  در حال توسعه تمام قسمت‌های دنباله در یک حرکت است تا از عرضه ثابت‌تر و منسجم‌تر بین قسمت‌ها اطمینان حاصل کند.

 

اولین قسمت The Wolf Among Us 2 برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC در سال 2023 عرضه خواهد شد. در همین حال، Telltale در حال حاضر با توسعه دهنده Life is Strange: True Colors Deck Nine در The Expanse نیز کار می کند.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/d23a

خبرنامه بازی ها

گالری