Half-Life: Alyx برای PSVR2 راه اندازی خواهد شد

Half-Life: Alyx برای PSVR2 راه اندازی خواهد شد

سونی رسماً PSVR2 را معرفی و نامگذاری کرده است، و واضح است که سرمایه گذاری های بزرگتر در فضای واقعیت مجازی بخش مهمی از استراتژی پلی استیشن در آینده خواهد بود. برای مثال، Firesprite و Guerrilla روی Horizon Call of the Wild با هم کار می کنند (که ظاهراً معنای AAA بودن یک بازی VR را دوباره تعریف می کند) - اما عناوین VR اصلی که قبلاً روی سخت افزارهای دیگر منتشر شده اند نیز در نهایت ساخته خواهند شد.

 

چیزی که بلافاصله به ذهن می رسد، البته Half-Life: Alyx است. بازی تیراندازی اول شخص Valve از نظر بسیاری یکی از بهترین بازی های واقعیت مجازی تا به امروز است، اگر نگوییم بهترین، و به گفته یکی از بنیانگذاران XboxEra، نیک بیکر، که در گذشته یک افشاگر برجسته پلی استیشن بوده است، در نهایت این بازی ساخته خواهد شد.

 

در یک توییت اخیر، بیکر گفت که Valve و سونی قبلاً برای همین معامله دست به کار شده‌اند، و اگرچه هنوز صحبتی در مورد زمان دقیق این اتفاق وجود ندارد، Half-Life: Alyx واقعاً به هدست واقعیت مجازی جدید می‌آید.

 

مثل همیشه، بهتر است تا زمانی که چیزی به طور رسمی اعلام شود، این کار را با کمی نمک انجام دهید، اگرچه به نظر می رسد که Half-Life: Alyx به PSVR2 منتقل شود، کاری که سونی باید تلاش کند. به هر حال، کنترلرهای جدید PlayStation Sense نسبت به PSVR اصلی برای بازی بسیار مناسب‌تر هستند، و خود Valve نیز قبلاً علاقه‌مندی خود را برای آوردن احتمالی بازی به پلی‌استیشن ابراز کرده بود.

کلمات کلیدی :

Half

Life

vr2

sony playstation vr2

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/3883

خبرنامه بازی ها

گالری