EA در حال تغییر نام سری FIFA خود به EA Sports FC است

EA در حال تغییر نام سری FIFA خود به EA Sports FC است

اخیراً به نظر می رسد که همکاری EA و فیفا در صدور مجوز نزدیک به سه دهه به پایان برسد. اواخر سال گذشته، EA  تأیید کرد که در حال بررسی تغییر نام فرنچایز فیفا است زیرا به دنبال پایان دادن به قرارداد مجوز خود با سازمان فوتبال است. حالا، به نظر می رسد که به زودی این اتفاق می افتد.

 

جف گراب، روزنامه‌نگار در یکی از قسمت‌های اخیر سریال بمب غول‌پیکر GrubbSnax از طریق ResetEra اظهار داشت که EA واقعاً به‌زودی نام فرنچایز فیفا خود را تغییر خواهد داد. با توجه به اینکه قرارداد مجوز آنها با بازی امسال منقضی می‌شود، گراب می‌گوید EA در عوض نام این مجموعه را به EA Sports FC تغییر می‌دهد (اف سی مخفف «فوتبال کلوپ» است، در صورتی که شما متعجب باشید)، در حالی که FIFA به جای آن، این مجموعه را ادامه خواهد داد. بازی‌های فوتبال خود را هر چند که این بازی‌ها به دنبال مشارکت سایر توسعه‌دهندگان هستند یا خیر.

 

اگر این نام برای شما آشنا به نظر می رسد، به این دلیل است که سال گذشته، EA  علائم تجاری را برای EA Sports FC ثبت کرد.

 

گزارش‌های اکتبر سال گذشته حاکی از آن بود که فیفا نه تنها هر چهار سال یک‌بار از EA درخواست ۲.۵ میلیارد دلار برای تمدید قرارداد خود کرده است، بلکه به دنبال اعمال محدودیت‌هایی برای کسب درآمد در بازی است. اخیراً، EA  گفته است که مجوز فیفا این شرکت در واقع مانع از گسترش فرنچایز به روشی شده است که می‌خواهد.

 

این دقیقاً چه تأثیری بر سریال بازی سالانه فوتبال EA Sport خواهد داشت؟ در واقع، تنها چیزی که آنها از دست خواهند داد، خود مجوز جام جهانی فیفا است مجوز برای هر تیم بین‌المللی، باشگاه، بازیکن و استادیوم دیگری که قبلاً در بازی‌های فیفا حضور دارند تا حد زیادی تحت تأثیر قرار نمی‌گیرد.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/06ce

خبرنامه بازی ها

گالری