لیست تروفی sifu فاش شد

لیست تروفی sifu فاش شد

بازی کونگ فو کار SloClap، Sifu تا چند هفته دیگر راه اندازی می شود، و انتظارات در مورد راه اندازی قریب الوقوع آن بسیار زیاد است، و این بازی با هر نمایش جدید بهتر و بهتر به نظر می رسید. قبل از انتشار آتی، لیست کامل تروفی ها در سایت ردیابی تروفی Exophase نیز منتشر شده است.

سیفو در مجموع 43 جام خواهد داشت - 26 جایزه برنز، 13 جایزه نقره، سه جایزه طلا و البته یک جایزه پلاتینیوم. تعدادی از این ها Hidden Trophies هستند که به داستان بازی گره خورده اند، که بدیهی است که ما در اینجا قصد نداریم آنها را خراب کنیم. با این حال، بر اساس چند تروفی، به نظر می رسد که پلاتینیوم به تلاشی نیاز دارد. به عنوان مثال، یکی از جوایز طلا، بازیکنان را موظف می کند که بازی را در حالی که 25 سال یا کمتر دارند، به پایان برسانند - که با توجه به مکانیک های قدیمی بازی، بسیار مشکل خواهد بود.

Sifu در تاریخ 8 فوریه برای PS5، PS4 و PC منتشر می‌شود و در بهار برای کنسول‌ها عرضه می‌شود. ما اخیراً همچنین این شانس را داشتیم که با مبارز مورد انتظار SloClap همکاری کنیم و از نحوه شکل‌گیری بازی تمجید زیادی کردیم. اطلاعات بیشتر در مورد آن را از طریق اینجا بخوانید.

کلمات کلیدی :

sifu

بازی ps5

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/eac2

خبرنامه بازی ها

گالری