سال 2022 است و بازی Grand Theft Auto 5 در صدر جدول هفتگی دیجیتال بریتانیا قرار گرفته است

سال 2022 است و بازی Grand Theft Auto 5 در صدر جدول هفتگی دیجیتال بریتانیا قرار گرفته است

تقریباً یک دهه از عرضه اولیه Grand Theft Auto 5 می گذرد، اما به نوعی، Rockstar  هنوز مسافت پیموده شده جدیدی را از بازی جهان باز دریافت می کند که حتی بسیاری از نسخه های جدید می توانند امیدوار باشند. هفته گذشته، نسخه بهبودیافته و بازسازی شده GTA 5 برای PS5 و Xbox Series X/S همراه با یک راه اندازی مستقل برای GTA Online عرضه شد و هیچ کس تعجبی نداشت، این بازی از منظر فروش شروع بسیار خوبی داشت.

 

طبق آخرین داده‌های فروش دیجیتال هفتگی برای بریتانیا که توسط GSD از طریق GamesIndustry ارائه شده است، Grand Theft Auto 5 پرفروش‌ترین بازی دیجیتال در منطقه در هفته گذشته بود. این بازی Elden Ring را که به رتبه 2 کاهش می‌یابد، سقوط می‌کند. در واقع، این بازی بلافاصله پس از Elden Ring به دومین بازی بزرگ ویدیویی در بریتانیا برای سال 2022 تبدیل شده است. در همین حال، نسخه مستقل GTA Online در رتبه 3 قرار دارد اگرچه از آنجایی که در حال حاضر به صورت رایگان بر روی PS5 در دسترس است، فقط نسخه Xbox Series X/S در اینجا محاسبه می شود.

 

بازی WWE 2K22 دو جایگاه را در بین 10 تای برتر اشغال می‌کند و نسخه‌های نسل قبلی و نسل فعلی آن رتبه‌های 4 و 5 را به خود اختصاص داده است، در حالی که Stranger of Paradise Final Fantasy Origin در جایگاه هشتم قرار دارد.

 

می‌توانید نمودارهای دیجیتال کامل هفته منتهی به 20 مارس را در زیر مشاهده کنید.

 

No.Game
1.Grand Theft Auto 5
2.Elden Ring
3.Grand Theft Auto Online
4.WWE 2K22
5.WWE 2K22
6.Gran Turismo 7
7.F1 2021
8.Stranger of Paradise Final Fantasy Origin
9.Red Dead Redemption 2
10.Persona 4 Arena Ultimax

 

کلمات کلیدی :

gta

Grand Theft Auto Online

بازی ps5

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو سال 2022 است و بازی Grand Theft Auto 5 در صدر جدول هفتگی دیجیتال بریتانیا قرار گرفته است

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/2d8b

خبرنامه بازی ها

گالری