بازی کربی و سرزمین فراموش شده اکنون بیرون است، تریلر جدید درباره وجود کربی تأمل می کند

بازی کربی و سرزمین فراموش شده اکنون بیرون است، تریلر جدید درباره وجود کربی تأمل می کند

بازی Kirby and the Forgotten Land، اولین پلتفرمر سه بعدی نینتندو با بازی پافبال صورتی، اکنون در نینتندو سوییچ منتشر شده است. یک تریلر راه اندازی منتشر شده است، اما در کنار نمایش گیم پلی، سعی در توضیح کربی نیز دارد. کارهای غیرممکن بیشتری انجام شده است، اما ارزش بررسی را دارد.

 

کربی و سرزمین فراموش شده که در منطقه ای جدید اتفاق می افتد، قهرمان ما را در حال کاوش در زمین می بیند تا Waddle Dees را از The Beast Pack آزاد کند. کربی در کنار استنشاق دشمنان و کپی کردن توانایی های آنها، می تواند از Mouthful Mode نیز استفاده کند. این شامل استنشاق اجسام بی‌جان مانند ماشین‌ها، مخروط‌های ترافیکی و حتی ماشین‌های ترن هوایی است تا به طور موثر آنها را در اختیار داشته باشد.

 

همانطور که Waddle Dees بیشتری نجات می یابند، کربی می تواند روستای Waddle Dee را بسازد و قابلیت های مختلف، مناطقی مانند Colosseum و موارد دیگر را ارتقا دهد. اگر مایلید بازی را قبل از خرید امتحان کنید، یک نسخه آزمایشی رایگان در فروشگاه اینترنتی نینتندو موجود است. دارای دو مرحله، مرحله رئیس و پشتیبانی تعاونی است.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو بازی کربی و سرزمین فراموش شده اکنون بیرون است، تریلر جدید درباره وجود کربی تأمل می کند

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/06df

خبرنامه بازی ها

گالری