سونی هفته آینده از پروژه اسپارتاکوس رونمایی خواهد کرد

سونی هفته آینده از پروژه اسپارتاکوس رونمایی خواهد کرد

در ماه دسامبر، بلومبرگ گزارش داد که سونی در حال آماده شدن برای اعلام اشتراک پلی استیشن برای رقابت با Xbox Game Pass است. این سرویس که به صورت داخلی Project Spartacus نامیده می شود، طبق گزارش ها و گزارش های ذکر شده از آن زمان،  PlayStation Now و PlayStation Plus را با هم ترکیب می کند و علاوه بر مزایای آنها، کاتالوگی از عناوین سازگار با عقب، دموها و نسخه های آزمایشی توسعه یافته و توانایی پخش در چندین لایه

 

اکنون، به نظر می رسد که سرویس در نهایت در آستانه آشکار شدن است. همانطور که توسط بلومبرگ گزارش شده است، سونی در اوایل هفته آینده از سرویس اشتراک Project Spartacus خود رونمایی خواهد کرد و "با یک سری بازی های پرطرفدار از بازی های موفق سال های اخیر شروع به کار خواهد کرد"، هرچند جزئیات دقیق آن خط، سطوح آن و قیمت فعلی آنها ناشناخته مانده است.

 

گزارش بلومبرگ همچنین ادعا می‌کند، همانطور که بسیاری انتظار داشتند، سرویس سونی نسخه‌های جدید عمده‌ای را در روز راه‌اندازی ارائه نمی‌کند، همانطور که Xbox Game Pass انجام می‌دهد بنابراین مشترکین اسپارتاکوس نباید انتظار داشته باشند که به God of War Ragnarok آینده دسترسی داشته باشند.

کلمات کلیدی :

PlayStation Now

PlayStation Plus

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/f248

خبرنامه بازی ها

گالری