بازیVampire: The Masquerade – Swansong  بالاخره به زودی راه اندازی می شود

بازیVampire: The Masquerade – Swansong  بالاخره به زودی راه اندازی می شود

بازیVampire: The Masquerade – Swansong  بالاخره به زودی راه اندازی می شود و قبل از انتشار آن، توسعه دهنده Big Bad Wolf و ناشر Nacon شروع به نمایش بیشتر گیم پلی آن کرده اند. تریلر تازه‌ای که به تازگی منتشر شده است، همین دشمنان را دارد و این بار روی بسیاری از مکانیزم‌های نقش‌آفرینی در بازی تمرکز می‌کند که هم روی گیم‌پلی و هم بر داستان تأثیر می‌گذارند.

 

مهارت‌ها و ویژگی‌هایی که در برگه شخصیت‌های هر شخصیت نمایش داده می‌شوند، مرکزی برای کاری که انجام می‌دهید و نحوه پیشرفت شما در بازی است، که با ارتقا و تکامل، اقدامات بیشتری از متقاعد کردن تا عبور از درهای قفل شده را ممکن می‌سازد. در همین حال، رشته‌ها قدرت‌های خون‌آشامی هستند که بازیکنان می‌توانند به روش‌های مختلف از آنها استفاده کنند، از رشته‌ای که به شما امکان می‌دهد خود را نامرئی کنید (و اشیاء دیگر، اگر آن را ارتقا دهید)، تا دیگری که حواس شما را تقویت می‌کند و به شما امکان می‌دهد آینده‌های بالقوه را ببینید.

 

به گفته  Big Bad Wolf، در مجموع، این مهارت‌ها، ویژگی‌ها، رشته‌ها و نحوه انتخاب بازیکنان برای باز کردن و ارتقای آن‌ها، گزینه‌های زیادی را برای نحوه بازی و پیشرفت در هر سناریویی در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. با این حال، جالب توجه است که استفاده از مهارت‌ها و ویژگی‌ها، از قدرت اراده استفاده می‌کند و استفاده از نظم و انضباط، شعله تشنگی خون‌آشام شما را برای خون افزایش می‌دهد. بازیکنان باید زمان مناسبی را برای شکار قربانیان برای فرونشاندن گرسنگی آن‌ها انتخاب کنند، زیرا اگر زمان زیادی بخواهید، ممکن است کنترل شخصیت خود را از دست بدهید.

 

در این میان، ویژگی‌هایی وجود دارد که تأثیرات منفی یا مثبتی هستند که توسط موفقیت یا شکست در موقعیت‌های مختلف یا تصمیم‌هایی که می‌گیرید کنترل می‌شوند، در حالی که استعدادها به عنوان «اهداف جانبی» توصیف می‌شوند که در صورت پایبندی به سبک‌های بازی خاصی به بازیکنان پاداش می‌دهند. هر چه این استعداد بیشتر رشد کند، در آن اعمال بهتر می شوید بنابراین به طور بالقوه می توانید در کنترل گرسنگی خود نیز بهتر شوید.

 

چیزهای بیشتری در تریلر مشخص شده است، و در مجموع، قطعاً جذاب به نظر می رسد. اگر به‌درستی اجرا شود، نه گفتن به بازی‌ای که نقش‌آفرینی جذابی را ارائه می‌کند، انتخاب مناسب و مکانیک‌های پیامد است.

Vampire: The Masquerade  که قرار است در ماه فوریه منتشر شود در ۱۹ می برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC عرضه خواهد شد.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو بازیVampire: The Masquerade – Swansong  بالاخره به زودی راه اندازی می شود

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/eb2f

خبرنامه بازی ها

گالری