Rockstar GTA یک اشتراک ماهانه برای GTA Online را اعلام کرد

Rockstar GTA یک اشتراک ماهانه برای GTA Online را اعلام کرد

راک استار GTA+ را معرفی کرده است، یک عضویت ماهانه جدید برای بازیکنان Grand Theft Auto Online، که جوایز ماهانه درون بازی را برای مشترکین به ارمغان می آورد. با راه اندازی در 29 مارس، بازیکنان می توانند برای GTA+ با 5.99 دلار در ماه ثبت نام کنند.

 

هر ماه، مشترکین مبلغ 500000 دلار GTA، به اضافه تخفیف‌های ویژه اعضا، جوایز GTA و RP، ارتقاء خودروهای ویژه، املاکی که در لوس سانتوس و اطراف آن باید ادعا کنند و غیره دریافت خواهند کرد. ماه اول عضویت (از 29 مارس تا 27 آوریل) به‌روزرسانی‌های فروشگاه خودرو، هزینه‌های کمتر برای عضویت‌های LS Car Meet، جوایز RP و GTA$ در مسابقات و موارد دیگر را به همراه خواهد داشت.

 

Rockstar همچنین تایید کرده است که GTA+ فقط برای بازیکنان PS5 و Xbox Series X/S در دسترس خواهد بود. در مورد اینکه چه زمانی (یا اگر) می‌توانیم انتظار داشته باشیم که اشتراک برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل قبلی برسد، صحبتی وجود ندارد.

 

با توجه به موفقیت پایدار GTA 5 - که در حال حاضر بیش از 160 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته شده است و GTA Online چقدر در آن نقش داشته است، تعجب آور نیست که Rockstar به دنبال سرمایه گذاری از آن باشد - به خصوص با Grand Theft Auto 6 که هنوز هم وجود دارد. حداقل چند سال دیگر

کلمات کلیدی :

gta

Grand Theft Auto Online

بازی ps5

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/0489

خبرنامه بازی ها

گالری