بازی Starship Troopers تا 16 ژوئن به تعویق افتاد

بازی Starship Troopers تا 16 ژوئن به تعویق افتاد

ممکن است مدتی طول بکشد تا گیمرها باگ های بیگانه را در بازی علمی تخیلی RTS Starship Troopers – Terran Command که البته بر اساس فیلم های Starship Troopers ساخته شده است . در حالی که این بازی در ابتدا قرار بود در این ماه منتشر شود، ناشر Slitherine اکنون اعلام کرده است که دیرتر از تاریخ انتشار در نظر گرفته شده عرضه خواهد شد.

 

تاریخ انتشار جدید اکنون 16 ژوئن در نظر گرفته شده است. ناشران این دلیل را از طریق پستی در وب سایت رسمی خود توضیح دادند و توضیح دادند که دلیل تأخیر این است که تیم توسعه در The Aristocrats می‌خواهد چند ماه دیگر وقت بگذارد. اشکالات بازی را برطرف کنید و جلای بیشتری را در این تجربه اعمال کنید.

 

اسلیترین نوشت: "ما می دانیم که بسیاری از این اطلاعیه ناامید کننده خواهند بود و ما عذرخواهی می کنیم." ما واقعاً احساس می‌کنیم که چند ماه دیگر رفع اشکال، تفاوت چشمگیری ایجاد خواهد کرد.

 

ما قصد داریم یک بازی تمام‌شده ارائه دهیم، و برای ما بسیار مهم است که بتوانید از روز اول به طور کامل از بازی لذت ببرید، بدون اینکه هیچ مشکلی سرگرمی شما را خراب کند یا نیازی به منتظر ماندن برای وصله‌ها یا رفع‌های فوری بعدی باشید.

 

Slitherine  همچنین تایید کرده است که بازی از نظر محتوا کامل است و زمان باقیمانده تا زمان عرضه روی آن متمرکز خواهد بود که اطمینان حاصل شود که گیم پلی اصلی پس از انتشار در وضعیت عالی قرار دارد. ناشر می گوید که در ماه های آینده قصد دارد جزئیات بیشتری از بازی به اشتراک بگذارد، پس با ما همراه باشید.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/af72

خبرنامه بازی ها

گالری