کارگردان تایید می کند که داستان بازی طاعون در حال اقتباس تلویزیونی است

کارگردان تایید می کند که داستان بازی طاعون در حال اقتباس تلویزیونی است

بازی Asobo Studio's A Plague Tale: Innocence دارای داستانی غنی و شخصیت های دوست داشتنی است که آن را برای اقتباس تلویزیونی یا سینمایی مناسب می کند. با خوشحالی بسیاری از طرفداران، ساخت اقتباس تلویزیونی بر اساس A Plague Tale تایید شده است.

 

همانطور که توسط کارگردان Mathieu Turi که قبلاً Hostile کارگردانی شده بود در توییتر فاش کرد، نمایش مطمئناً در دست ساخت است اگرچه جزئیاتی غیر از فعلاً ناچیز است.  Focus Entertainment همچنین به عنوان تهیه کننده مشترک در این نمایش در کنار خانه تولید فرانسوی به نام Merlin Productions به تیم ملحق خواهد شد.

 

ما نمی دانیم که آیا این بازخوانی همان روایتی است که در A Plague Tale: Innocence یا چیزی مربوط به آینده A Plague Tale: Requiem یا شاید حتی چیزی کاملاً جدید بر اساس همان جهان است.

 

اخیرا، مایکروسافت همچنین یک ماه اشتراک Paramount+ را در Xbox Game Pass برای جشن راه اندازی آینده مجموعه تلویزیونی Halo در نظر گرفته است.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو کارگردان تایید می کند که داستان بازی طاعون در حال اقتباس تلویزیونی است

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/1424

خبرنامه بازی ها

گالری