بازی Godfall: Ultimate Edition در تاریخ 7 آوریل برای PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series و PC عرضه می شود

بازی Godfall: Ultimate Edition در تاریخ 7 آوریل برای PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series و PC عرضه می شود

بازی Counterplay's Godfall در تاریخ 7 آوریل نسخه نهایی را برای  PS4،  PS5 و فروشگاه Epic Games دریافت خواهد کرد. همچنین اولین بازی خود را در Xbox One،  Xbox Series X/S و Steam نشان می‌دهد که می‌توانند این عنوان را با قیمت 30 دلار برای مدت زمان محدود خریداری کنند.

 

بازیکنان Xbox Series X/S از ویژگی‌هایی مانند پشتیبانی از Dolby Vision و Variable Refresh Rate که در حال حاضر در PS5 در دسترس نیستند بهره می‌برند. نسخه Ultimate شامل بازی پایه به همراه Fire and Darkness Expansion است. بسته های لوازم آرایشی پیش خرید و Ascended نیز شامل می شود. به‌روزرسانی رایگان Exalted ، که Valorplate Shards جدید را برای سفارشی‌سازی بیشتر و دنباله‌های داستانی جدید اضافه می‌کند، در یک روز برای همه پلتفرم‌ها منتشر می‌شود.

 

در حالی که بازی Godfall از بازی متقابل بین PS4 و PS5 پشتیبانی می کند، بازی کراس پلتفرم با رایانه شخصی هنوز امکان پذیر نیست. همچنین مشخص نیست که آیا این مورد برای پلتفرم‌های دیگر یا حتی بین بازیکنان Epic Games Store و Steam اضافه خواهد شد. در عین حال منتظر به روز رسانی های مشابه باشید.

کلمات کلیدی :

Godfall

بازی ps4

بازی ps5

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو بازی Godfall: Ultimate Edition در تاریخ 7 آوریل برای PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series و PC عرضه می شود

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/e2db

خبرنامه بازی ها

گالری