بازی Ion Fury: Aftershock Expansion به تعویق افتاد

بازی Ion Fury: Aftershock Expansion به تعویق افتاد

بازی تیراندازی اول شخص سازنده  Voidpoint، Build Engine، Ion Fury، یک سورپرایز کاملا مثبت بود که چند سال پیش منتشر شد. این تیرانداز که توسط 3 D Realms مدیریت می‌شد، مورد تحسین بسیاری قرار گرفت و برای پیگیری آن، در مارس سال گذشته توسعه‌ای به نام Aftershock اعلام شد.

 

از آن زمان جزئیات مربوط به آن ناچیز بوده است، اما توسعه‌دهنده اخیراً از طریق پستی در صفحه استیم بازی، به‌روزرسانی‌هایی را در مورد آنچه که در توسعه آینده در حال انجام است به اشتراک گذاشته است.  Voidpoint اطمینان داد که تیم در حال حاضر سخت در حال کار بر روی توسعه است، و اگرچه برخی تاخیرها وجود داشته است که منجر به عقب انداختن انتشار فراتر از پیش بینی های اولیه شده است، آنها متعهد هستند که کیفیت بازی را فدای ضرب الاجل ها نکنند. سازنده می گوید به زودی اخبار بیشتری فاش خواهد شد.

 

علاوه بر این،  Voidpont همچنین تأیید کرده است که این توسعه دارای 13 سطح جدید، یک سلاح کاملاً جدید، آیتم‌های موجودی جدید و چندین نوع جدید دشمن و مهمات خواهد بود. Arrange Mode، یک ریمیکس از کمپین اصلی با سطوح آینه‌ای و دشمنان تغییر یافته و قرار دادن آیتم‌ها نیز معرفی می‌شود، همراه با یک مهارت کاملاً جدید در سطح 5 که دشواری را حتی بیشتر می‌کند.

 

توسعه‌دهندگان همچنین اسکرین‌شات‌های جدیدی از توسعه آینده را به اشتراک گذاشته‌اند که می‌توانید در زیر بررسی کنید.

کلمات کلیدی :

Ion Fury

بازی xbox

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/bc94

خبرنامه بازی ها

گالری