DOOM 3 VR Edition برای PlayStation VR معرفی شد و در 29 مارس عرضه می شود

DOOM 3 VR Edition برای PlayStation VR معرفی شد و در 29 مارس عرضه می شود

در جریان رویداد اخیر PSVR Spotlight، DOOM 3: VR Edition  از id Software و Archiact به PlayStation VR معرفی شد. این در 29 مارس منتشر می شود و در اصل یک نسخه VR از شوتر اول شخص 2004 است. تریلر اعلامی را در زیر ببینید.

 

به همراه Doom 3 در VR، این نسخه شامل بسط های Resurrection of Evil و The Lost Mission است. کنترلر هدف پشتیبانی می شود و اسلحه ها از نظر جلوه های بصری، کیفیت بافت و موارد دیگر، جلوه های بصری خود را ارتقا داده اند. آنها همچنین بسیار ترسناکتر از قبل به نظر می‌رسند .

 

ردیابی مهمات یک نفر اکنون با نگاه کردن به سلاح آنها امکان پذیر است. همچنین یک صفحه نمایش مچی وجود دارد که سلامت و زره شما را به همراه سطح باتری چراغ قوه نشان می دهد  DOOM 3: VR Edition در PlayStation VR برای PS4 قابل پخش خواهد بود، اما با PS5 نیز سازگار است.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو DOOM 3 VR Edition برای PlayStation VR معرفی شد و در 29 مارس عرضه می شود

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/2db2

خبرنامه بازی ها

گالری