Sniper Elite VR در 8 جولای برای PlayStation VR منتشر می شود

Sniper Elite VR در 8 جولای برای PlayStation VR منتشر می شود

به عنوان بخشی از اعلانات اخیر PlayStation VR،  Rebellion Developments اعلام کرد که Sniper Elite VR در 8 جولای منتشر خواهد شد. این هدست که در کنار Just Add Water توسعه یافته است، برای هدست‌های PlayStation VR و PC VR مانند Oculus Rift، Valve Index و HTC Vive در دسترس خواهد بود. تریلر جدیدی نیز منتشر شده است که پر از اکشن است. آن را در زیر بررسی کنید.

 

علیرغم شیوع مواد منفجره، SMG  و تپانچه، Sniper Elite VR  هنوز هم بازی تک تیراندازی را حفظ کرده است که باعث موفقیت این سری شده است. این در سال 1943 ایتالیا با نبرد مقاومت علیه نازی ها در 18 ماموریت در این کمپین اتفاق می افتد. شما می توانید همه جا بروید و دشمنان را از بین ببرید یا از مخفی کاری استفاده کنید و فرصت مناسب را بیابید (حرکت آزاد است نه هدایت شده).

 

هنگام استفاده از تفنگ، جهت باد و بالستیک باید در نظر گرفته شود. با شلیک اسنایپر X-Ray Kill Cam وارد کار می شود و تخریب را در حرکت آهسته به نمایش می گذارد.

کلمات کلیدی :

Sniper Elite VR

بازی vr

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو Sniper Elite VR در 8 جولای برای PlayStation VR منتشر می شود

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/2248

خبرنامه بازی ها

گالری