Gundam Evolution برای PS4، Xbox One، Xbox و PS5 عرضه می شود

Gundam Evolution برای PS4، Xbox One، Xbox و PS5 عرضه می شود

Bandai Namco Online  که در ابتدا برای رایانه شخصی معرفی شد، تأیید کرد که Gundam Evolution برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4 و PS5 نیز عرضه می‌شود. علاوه بر این، یک آزمایش شبکه Steam از 7 تا 12 آوریل با کنسول‌هایی که بعداً دنبال می‌شوند برگزار خواهد شد . آخرین تریلر زیر را ببینید که تمام لباس‌های مختلف Mobile Suits را در عمل به نمایش می‌گذارد.

 

Gundam Evolution  یک عنوان چند نفره رقابتی 6 به 6 با بازی مبتنی بر هدف است. مانند Overwatch، بازیکنان می‌توانند بین لباس‌های مختلف Mobile Suits تغییر کنند تا استراتژی‌های خود را تغییر دهند. هر واحد سبک‌ها و مهارت‌های مختلف بازی را ارائه می‌دهد، اگرچه همه آن‌ها می‌توانند از چیزهایی مانند Thrust System برای دویدن استفاده کنند. Ultimates به عنوان G-Maneuvers  نامیده می شود و هر واحد مختص به خود است (اگرچه شارژ شدن پس از استفاده زمان می برد).

 

به طور کلی، تنوع بسیار زیادی در انتخاب  زره ها وجود دارد، به خصوص با GN-001 Gundam Exia و RMS-108 Marasai که در پایان به نمایش گذاشته شد. بازی Gundam Evolution در حال حاضر قرار است امسال منتشر شود و در زمان عرضه رایگان خواهد بود.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو Gundam Evolution برای PS4، Xbox One، Xbox و PS5 عرضه می شود

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/a127

خبرنامه بازی ها

گالری