بازی Xbox Cloud به زودی از ماوس کیبورد پشتیبانی خواهد کرد

بازی Xbox Cloud به زودی از ماوس کیبورد پشتیبانی خواهد کرد

ابتکار مایکروسافت Xbox Cloud Gaming موفقیت بزرگی بوده است و به لشکر گیمرها در سراسر جهان اجازه می‌دهد تا بازی‌های کنسولی با کیفیت کامل را بدون دردسر زیاد پخش کنند. با این حال، بازیکنان اگر می‌خواهند یک بازی انجام دهند یا باید از کنترلر استفاده کنند یا از کنترل‌های لمسی روی تلفن همراه استفاده کنند . اگرچه احتمالاً در آینده نزدیک این موضوع تغییر خواهد کرد.

 

در یکی از قسمت‌های اخیر سری Q&A Twitch توسعه‌دهنده ، پرسنل مایکروسافت Flight Simulator ،  Jorg Neumann تأیید کردند که این چیزی است که به طور فعال روی آن کار می‌شود. او توضیح می‌دهد که با وجود اینکه هیچ نقشی در توسعه این ویژگی ندارد (چون بر دوش تیم پلتفرم می‌افتد)، زیرا شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت از ماوس و صفحه‌کلید روی کنسول پشتیبانی می‌کند، اما می‌داند که این ویژگی در کنار ساخت قرار می‌گیرد. کنترل های لمسی به خوبی با بازی کار می کنند.

 

او گفت: «گام بعدی برای ما ماوس و صفحه کلید است »همانطور که Windows Central رونویسی کرده است . "این یک پشتیبانی در سطح پلت فرم است، بنابراین ربطی به ما ندارد.

 

بنابراین، تیم پلتفرم روی این کار کار می کند. من می دانم که نمی توانم تاریخ تعیین کنم زیرا این تیم پلتفرم است. من تاریخ آنها را نمی دانم، اما در راه است، و ما همچنین در مورد کار کردن کنترل های لمسی در آینده صحبت می کنیم.

 

به تازگی، مایکروسافت یک برنامه Clarity Boost را برای کاربران Xbox Cloud Gaming در Edge معرفی کرده است تا کیفیت تصویر را بهبود بخشد .

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/47eb

خبرنامه بازی ها

گالری