آزمایش رایگان بازی Monster Hunter Rise از 11 مارس برای مشترکین آنلاین Nintendo Switch آغاز می شود

آزمایش رایگان بازی Monster Hunter Rise از 11 مارس برای مشترکین آنلاین Nintendo Switch آغاز می شود

اگر مشترک Nintendo Switch Online هستید و تا به حال Monster Hunter Rise را بازی نکرده اید، این خبر ، خبر خوبی است. یک نسخه آزمایشی رایگان برای اکشن RPG از 11 تا 17 مارس برای همین در دسترس خواهد بود.  Capcom همچنین یک تریلر جدید منتشر کرده است که تمام محتوا و به‌روزرسانی‌هایی را که بازی پایه دیده است، از جمله Defender Weapons و Black Belt Armor که اخیراً اضافه شده است، منتشر کرده است.

 

مشخص نیست که آیا بازی کامل برای مشترکین NSO موجود است یا خیر، اما اگر چنین است، چیزهای زیادی برای تجربه از هیولاهای جدید تا Capcom Collaboration DLC وجود دارد. در مورد آینده، Capcom  یک برنامه توسعه‌دهنده پولی در Sunbreak منتشر خواهد کرد که بازیکنان را به منطقه جدیدی با پایگاه جدیدی به نام Elgado می‌برد. ماموریت های Master Rank و یک Elder Dragon جدید به نام Malzeno نیز همراه با هیولاهای جدید دیگر در انتظار هستند.

 

این الحاقیه قرار است تابستان امسال برای Nintendo Switch و PC منتشر شود. اگرچه تاریخ انتشار مشخص نشده است، یک رویداد دیجیتالی 20 دقیقه ای با جزئیات جدید در 15 مارس برگزار خواهد شد.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو آزمایش رایگان بازی Monster Hunter Rise از 11 مارس برای مشترکین آنلاین Nintendo Switch آغاز می شود

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/2ba3

خبرنامه بازی ها

گالری