توسعه دهنده Dying Light 2 Stay Human به طور جدی در مورد اضافه کردن Game Plus جدید فکر می کند

توسعه دهنده Dying Light 2 Stay Human به طور جدی در مورد اضافه کردن Game Plus جدید فکر می کند

Techland  قول داده است که از Dying Light 2 Stay Human با یک جریان مداوم از به روز رسانی ها و محتوای جدید حداقل تا پنج سال آینده پشتیبانی کند و در هفته های پس از عرضه RPG اکشن جهان باز، تعدادی پچ و DLC مختلف را منتشر کرده است. بسته برای آن اگر امیدوارید به‌روزرسانی دیگری در آینده‌ای نه چندان دور یک گزینه New Game Plus را نیز به بازی اضافه کند، ممکن است امیدی در این زمینه وجود داشته باشد.

 

Techland  اخیراً در پاسخ به نظری در توییتر که درخواست مشابهی داشت، گفت که "به طور جدی به فکر اضافه کردن یک گزینه جدید Game Plus به Dying Light 2 Stay Human است." با این حال، انتظارات خود را کاهش دهید، زیرا توسعه دهنده می گوید "هنوز برای قول دادن به چیزی زود است."

 

 New Game Plus گزینه ای است که اکثر بازیکنان دوست دارند در اکثر بازی ها، به خصوص RPG مانند این، داشته باشند، بنابراین امیدواریم که استودیو هر چه زودتر همان را اضافه کند.

 

Dying Light 2 Stay Human برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC در دسترس است. همچنین در اواخر امسال برای نینتندو سوییچ به عنوان یک نسخه انحصاری ابری منتشر خواهد شد.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/aa8e

خبرنامه بازی ها

گالری