بررسی بازی Beholder 3

بررسی بازی Beholder 3

درست مانند فعالیت‌های قبلی ناشر Alawar Premium در این فرنچایز، Beholder 3 همچنان یک بازی است که تماماً در مورد بقا و شکوفایی به هر وسیله‌ای در یک دولت توتالیتر است. مضامین و روایتش سیاسی است و مکانیزم‌های گیم‌پلی جالبی را به همراه دارد. با این حال، اغلب اوقات این تم های امیدوارکننده و نسبتاً منحصر به فرد توسط مکانیک های کم عمق گیم پلی و سایر ناکارآمدی های فنی تضعیف می شوند.

 

Beholder 3  بازیکنان را بلافاصله در مرکز اکشن قرار می دهد. شما به عنوان فرانک شوارتز، یک کارمند با فشار کاری بالا در یک سازمان دولتی بازی می کنید. پس از اینکه کامپیوتر محل کار شما با ویروسی از یک هکر ناشناس ویروسی شد، توسط مقامات بازداشت می شوید که در آن دو گزینه در اختیار شما قرار می گیرد یا زغال سنگ را از طریق دست های خالی خود در معادن تا آخر عمر خراش دهید یا به عنوان یک هکر کار کنید. از مخبر مخفی دولت جای تعجب نیست که فرانک گزینه دوم را انتخاب می کند پس از آن او به عنوان مدیر املاک برای یک آپارتمان منصوب می شود.

 

به عنوان مدیر دارایی، شما باید از تمام خدمات عمومی داخل آپارتمان مراقبت کنید مانند لباسشویی، ماشین های گرمایشی، و سطل های زباله. اما مهمتر از همه، شما باید همیشه مراقب مستاجران خود باشید. با استفاده از ابزارهای جاسوسی و ترفندهای مهندسی اجتماعی، فعالیت های آنها را به دقت زیر نظر بگیرید. اگر چیزی مشکوک به دستتان بیاید، بر دوش شماست که آن را به مقامات گزارش دهید.

 

داستان هیچ چیز استثنایی نیست، اگرچه در به تصویر کشیدن یک دولت توتالیتر که در آن قوانین باید برای بقای خود به خوبی کار کند. دیدن شهروندانی که یک شلوار جین را در کمد خود پنهان می‌کنند بسیار جالب است، زیرا این نمادی از مدرنیسم است، یا در حال مکالمه‌ای است که توضیح می‌دهد دستگاه پخش سی‌دی چیست و چگونه هدفون‌ها کار می‌کنند، در حالی که شما روی اصلاحاتی برای قانونی کردن گوش دادن به موسیقی‌های راک، پاپ و موسیقی کار می‌کنید. موسیقی پانک. با این حال، بیشتر این مفاهیم جالب با دیالوگ هایی مشخص می شوند که بسیار بی مزه و کار سختی هستند.

 

روایت کلی همه چیز در مورد صعود فرانک به رتبه های وزارت و انتخاب های زیادی در طول راه است. مکانیک انتخاب و پیامد Beholder 3 بسیار خوب انجام شده است، و بسیاری از آنها روابط بین شخصیت ها را به روش های معناداری تغییر می دهند. مثلاً می توانید به مسئولانی که آینده نگر و انقلابی هستند رسیدگی کنید یا تمام دستورات مقام بالا را با نهایت اخلاص اجرا کنید. با این حال، با زندگی شما همیشه در خط است به احتمال بسیار زیاد به یک راه غیر اخلاقی ختم می شوید که در آن دائماً با انتخاب های اخلاقی خود دست و پا می زنید، به این امید که آن را زنده کنید و امیدواریم که تا حد ممکن به سرعت از رتبه ها عبور کنید. Beholder 3  هنگامی که بر روی این مکانیک انتخاب طناب محکم و پیامد مکانیکی کار می‌کند، بهترین حالت خود را دارد، که موفق می‌شود تا مدت زیادی از زمان اجرا خود را حفظ کند.

کلمات کلیدی :

Beholder 3

بازی pc

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو بررسی بازی Beholder 3

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/e17e

خبرنامه بازی ها

گالری