برنامه Xbox در رایانه شخصی از امروز ویژگی های جدیدی دریافت می کند

برنامه Xbox در رایانه شخصی از امروز ویژگی های جدیدی دریافت می کند

در حالی که مایکروسافت متعهد شده است اطمینان حاصل کند که همه فارغ از اینکه در چه پلتفرمی بازی می‌کنند، از بازی لذت می‌برند، برنامه Xbox آنها برای پلتفرم ویندوز فاقد ویژگی‌هایی است که جامعه درخواست کرده است. با این حال، این شرکت بسیار به این درخواست‌ها پاسخ می‌دهد و به همین منظور، Xbox اکنون ویژگی‌های جدیدی را در برنامه رایانه شخصی خود اضافه کرده است و تجربه کاربری خود را بیشتر بهبود می‌بخشد.

 

از امروز، کاربران برنامه Xbox در رایانه شخصی می‌توانند انتخاب کنند که بازی‌های خود را در چه پوشه‌ای نصب کنند. در اصل، این برنامه برای ایجاد پوشه‌ای در ریشه حافظه استفاده می‌کرد که اکثراً برای کاربر غیرقابل دسترسی بود و فایل‌ها نمی‌توانستند منتقل شوند. .

 

علاوه بر این، کاربران اکنون می‌توانند به فایل‌های بازی‌های خاصی دسترسی داشته باشند که امکان جابجایی فایل‌ها، تعمیر و بسیاری موارد دیگر را به همراه امکان اصلاح بازی‌ها فراهم می‌کند. این ویژگی‌ها برای این برنامه درست پس از اعلام بازی‌هایی که از امروز Xbox به سرویس Game Pass برای مارس اضافه می‌شوند، ارائه می‌شوند.

کلمات کلیدی :

xbox

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/a1fa

خبرنامه بازی ها

گالری