راهنمای مبتدیان Rainbow Six Extraction : پانزده نکته برای زنده ماندن از آرکئن ها

راهنمای مبتدیان Rainbow Six Extraction : پانزده نکته برای زنده ماندن از آرکئن ها

Extraction دنیای فشرده و متمرکز بر تیم Rainbow Six Siege را به عنوان یک تجربه PvE نابخشودنی تجسم می کند که در آن تیم های سه نفره با یک تهدید بیگانه به نام Archaeans مقابله می کنند. در Extraction، آن را با هم متحد می‌کنید یا می‌میرید، اما جزئیات دقیق‌تر بسیار فراتر از آن است: به سادگی زنده ماندن تنها آغاز راه است. با گذشت زمان، شما می خواهید پیشرفت کنید، زیرا بهترین اپراتورها به جای خزیدن برای خروج، غرق در XP خواهند رفت. در این راهنمای مبتدیان، ما شما را با 15 نکته آشنا می کنیم تا نه تنها آن را زنده کنید، بلکه آن را به طور موثر نیز انجام دهید.

استفاده از میکروفون

اولین و مسلماً مهم‌ترین نکته‌ای که می‌توانیم ارائه کنیم، استفاده از میکروفون است. در Rainbow Six Extraction، ارتباط تیمی بسیار مهم است. این یک بازی است که نیاز به یک گروه نزدیک دارد و واقعاً برای گرگ های تنها که با تیم خود ارتباط برقرار نمی کنند، نتیجه خوبی نخواهد داشت. هدست خود را بگیرید و با هم کار کنید. آرکائی ها حتی در تعداد کم کاملاً کشنده هستند، بنابراین صحبت با متحدان خود مهمترین راه برای ماندن روی پاهای خود و تکمیل اهداف است.

اپراتور خود را هوشمندانه انتخاب کنید

هر دور از Extraction ، Incursion  نامیده می‌شود، و هر Incursion به سه زیر منطقه تقسیم می‌شود که هر کدام دارای اهداف تصادفی هستند. شما همیشه می توانید قبل از شروع یک حمله، آن اهداف را در هر منطقه ببینید، بنابراین هنگام انتخاب اپراتور خود از این اطلاعات استفاده کنید. اگر می‌خواهید به سرعت اشیاء فناوری را پیدا کنید، IQ بهترین گزینه است. در همین حال، به‌خاطر توانایی پنهان‌سازی‌اش، با Vigil می‌توان به‌راحتی دزدکی و کشتن مخفیانه آرکیان‌های خاص را انجام داد. گرد کردن تیم سه اپراتور شما بسیار مهم است، بنابراین عاقلانه انتخاب کنید و مطمئن شوید که هم تیمی های شما نیز این کار را انجام می دهند.

مطالعات را کامل کنید تا به سرعت بالا بروید

در حالی که سطح سختی بازی در هر نقطه عطف جدید، جوایز بهبود یافته XP را به شما اهدا می‌کند، بهترین شرط شما برای ارتقاء سطح حرفه‌ای و اپراتورهای فردی، مطالعات است. اینها چالش‌های بازی Extraction هستند. هر نقشه چندین صفحه چالش دارد و هر صفحه دارای سه مطالعه است. قبل از باز کردن قفل صفحه بعدی نقشه، باید یک صفحه فعال را تکمیل کنید تا زمانی که در نهایت همه آنها را کامل کنید. زمانی که سعی می‌کنید سریع سطح‌سازی کنید، گاهی اوقات بهتر است مطالعات را با دشواری‌های قابل کنترل‌تر کامل کنید تا اینکه نقشه‌ای سخت‌تر را بازی کنید، جایی که ممکن است هیچ چالشی نداشته باشید.

لانه ها را سریع و بی سر و صدا از بین ببرید

یکی دیگر از کلیدهای یک Extraction موفق، مدیریت خوب آشیانه است. لانه ها هاگ های درخشانی هستند که تقریباً تمام آرکئن های یک زیرمنطقه از آن سرچشمه می گیرند و هر زیرمنطقه با این لانه ها آغاز می شود که خوابیده اند. ترفند این است که آنها را همینطور نگه دارید. با بیرون آوردن بی سر و صدا از لانه ها، از تحریک آنها برای تخم ریزی تعداد بیشتری از آرکئن ها جلوگیری می کنید. به یاد داشته باشید که هنگامی که یک آرکئن شما را می بیند، فریاد هولناکی را اجرا می کند که به لانه های اطراف هشدار می دهد، بنابراین نه تنها باید لانه ها را بیرون بیاورید، بلکه می خواهید آرکئن های سرگردان را نیز به صورت مخفیانه بکشید.

در صورت امکان از صدا خفه کن استفاده کنید

متحد شدن آخرین نکته این است: ساکت باش! تقریباً هرگز لازم نیست که از تفنگ بدون صدا خفه کن استفاده کنید، و اگر بتوانید مخفیانه یک دور زدن عالی را انجام دهید، وضعیت شما حتی بهتر است. برخی از اپراتورها با اسلحه هایی شروع می کنند که صدا خفه کن ندارند، اما اکثر اسلحه ها این گزینه را ارائه می دهند. مانند Siege، تمام ضمیمه‌های یک تفنگ خاص با خود اسلحه باز می‌شوند، بنابراین اسلحه با صدا خفته کن شخصی‌سازی کنید. استفاده از یک صدا خفه کن هزینه کمی دارد که باید پرداخت کرد تا از تحریک گروه بیگانه جلوگیری شود.

از محیط خود استفاده کنید

اگرچه Extraction بسیاری از قوانین Siege را بازنویسی می کند، اما بسیاری از DNA های اصلی آن تیرانداز هاردکور را نیز حفظ می کند. از جمله این ویژگی های مشترک، توانایی استفاده خلاقانه از محیط است. این به بهترین وجه با مواردی مانند تیراندازی از دیوارها یا سد کردن درها در زمانی که نیاز به پایین آمدن و دفاع از یک منطقه دارید، نشان داده می شود. توجه داشته باشید که همه اسلحه ها در Extraction دارای یک چراغ قوه مخصوص هستند که در قسمت جلو نصب شده است که می تواند تهدیدات بیگانه را در طرف دیگر دیوارهای شکستنی شناسایی کند. از این تاکتیک استفاده کنید تا Arcahaeans را به راحتی و بدون اینکه خود را در معرض دید آنها قرار دهید، خارج کنید.

بدانید چه زمانی باید برش دهید و اجرا کنید

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، هر Incursion به سه بخش تقسیم می‌شود – به جز پروتکل پایانی بازی Maelstrom، که برای تکمیل کامل آن به 9 منطقه فرعی نیاز دارد. در حالت ایده‌آل، شما همیشه تمام اهداف را در همه مناطق فرعی تکمیل می‌کنید. با این حال، از نظر واقع بینانه، اینطور نخواهد بود. گاهی اوقات متوجه می‌شوید که تا انتهای یک زیرمنطقه قدیمی لنگیده‌اید، و در آن لحظات، ارزش خروج زودهنگام را دارد. وقتی از یک حمله جان سالم به در می‌برید (حتی اگر زودتر آنجا را ترک کنید)، بر خلاف زمانی که دستگیر می‌شوید، تمام XP بانکی را با خود می‌برید و آن XP تا زمانی که برای نجات به منطقه بازگردید در بلاتکلیفی می‌ماند. تضمینی برای کار نیست این تواضع است، اما گاهی اوقات بهترین حالت برای زنده ماندن آن با بسته ای کمتر از XP است.

لوازم را به اشتراک بگذارید

منابع در هر Incursion پراکنده و کم هستند، بنابراین مهم است که همه آنها را برای خود ذخیره نکنید. هنگامی که منوی نقشه را باز می کنید، یک ردیاب زنده از تعداد حافظه پنهان منابع باقی مانده در زیرمنطقه فعال خود خواهید دید. اینها می توانند مواردی مانند کیت های سلامت، جعبه مهمات، شارژ مجدد React Tech و شارژ مجدد توانایی باشند. حد بالایی برای حمل بیشتر این چیزها بیشتر از چیزی است که اگر خودتان همه آنها را بردارید، احتمالاً هرگز نیاز خواهید داشت، بنابراین ثروت را به اشتراک بگذارید! اگر در آن بخش ظاهر خوبی دارید مهمات نگیرید. به همین ترتیب، اگر متحدی به سلامتی نیاز دارد و شما به آن نیاز ندارید، به جای اینکه آن را برای خود بگیرید، به او بگویید که آن را پیدا کرده‌اید. به هر حال یک بازیکن حریص بدون دو متحد مجهز در کنارش نمیتواند بازی را پایان برساند .

همه چیز را پینگ کنید

Extraction ، مانند اکثر شوترهای مدرن، دارای یک سیستم پینگ مفید است و باید از آن به طور آزادانه استفاده کنید. تهدیدات پینگ آنها را روی رابط کاربری کل تیم شما قرار می دهد، و اگر دکمه پینگ را نگه دارید (به طور پیش فرض روی D-pad)، یک چرخ ارتباطی ایجاد می کنید که کمی قوی تر است. اگرچه این سطح عمیق‌تر از گفتگوی روی صفحه یک ابزار مکمل عالی برای تیم‌ها است، اما جایگزینی برای پیام‌های صوتی نیست، بنابراین این نکته را به این معنا نگیرید که می‌توانید اولین مورد را نادیده بگیرید. با این حال، همیشه خوب است که هم تیمی ها در هر گوشه ای از بیگانگان، لانه ها، لوازم و موارد دیگر صدا می زنند.

سرعت کار را در اتاق های امن و مناطق استخراج افزایش دهید

در حالی که بیشتر این نکات بر روی چیزهایی مانند زنده ماندن و آماده شدن برای آنچه در پیش است تمرکز می کنند، این یکی بیشتر در راستای توجه به کیفیت زندگی است. هر زمان که نیاز به رای دادن به چیزی به عنوان گروه داشته باشید، چه درخواست استخراج یا باز کردن منطقه فرعی بعدی، یک رای کامل تیمی روند را سرعت می بخشد. برای شروع چنین اقداماتی همیشه به رای اکثریت نیاز دارید، اما این فقط یک تایمر 25 ثانیه ای را شروع می کند. اگر همه چیز بد می شود، یا فقط می خواهید کارها را با سرعت بیشتری پیش ببرید، مطمئن شوید که همه اعضای تیم شما به یک اقدام رای می دهند، زیرا انجام این کار باعث می شود تقریباً فوراً اتفاق بیفتد.

برای جلوگیری از گسترش سلول ها، ریشه های درخت آرکئن را از بین ببرید

برخی از Incursion ها قطعا زشت می شوند، و بدترین آنها منجر به ادعای اپراتورهای شما توسط درخت آرکئن می شود، اگر در یک منطقه شکست بخورند. با بازگشت به آخرین مکان و رهایی آنها از درخت، چند شانس خواهید داشت که آنها را نجات دهید. در حالی که یک نفر روی بیرون کشیدن آنها از درخت کار می کند، دو بازیکن دیگر باید گره هایی که از ریشه درخت حرکت می کنند را از بین ببرند، در غیر این صورت نجات با شکست مواجه خواهد شد. بهترین راه برای یکی کردن درخت آرکئن این نیست که به سادگی به این گره ها شلیک کنید که از ریشه های رگه ای پایین می آیند، بلکه خود آن ریشه ها را از بین ببرید. هنگامی که ریشه های بیولومینسانس روشن می شوند، برای چند ثانیه آسیب پذیر خواهند بود. آنها را شلیک کنید تا گسترش این گره ها را به طور کامل کاهش دهید.

نقشه بکشید، سپس اجرا کنید

استخراج به همان اندازه که مربوط به آماده سازی است، به اجرا نیز مربوط می شود. حتی بهترین تیراندازان نیز بدون برنامه ریزی از قبل، تقریباً درمانده خواهند شد، بنابراین با هر زیرمنطقه ای مانند فرصتی دوباره برای به دست آوردن یک زمین آرام رفتار کنید. هر نواحی مخصوصاً خطرناک را جستجو کنید، هر زمان که می توانید لانه ها را نابود کنید، و اهداف خاصی را پیدا کنید، مانند ماموریت مثلث، قبل از شروع کار. بسیاری از ماموریت‌ها در این فضای ثابت شروع می‌شوند که در آن می‌توانید شانس بیشتری برای زنده ماندن به خودتان بدهید، اگر بدانید در هر گوشه‌ای چه چیزی وجود دارد و پس از تکمیل هدف، از کدام مسیر برای خارج شدن استفاده خواهید کرد.

برخی از آرکئن ها فقط در سختی های بالاتر رشد می کنند

گاهی اوقات مطالعات شما به کشتن انواع خاصی از آرکئن ها مانند شکنجه ها، اسپایکرها و شکن ها نیاز دارد. اگر در سختی اشتباه هستید، ممکن است برای پیدا کردن آنها مشکل داشته باشید. چهار حالت سختی بازی شامل استخرهای مختلف از دشمنان است که سختی های سخت تر، انواع دشمنان بیشتری را به روی بازیکنان باز می کند. اگر نیاز به پیدا کردن انواع خاصی از دشمنان دارید، مطمئن باشید که این مشکل را افزایش می دهید. یک تقلب خوب برای در نظر گرفتن این است که وقتی منطقه ای مانند آلاسکا شامل یک چالش برای بیرون کردن نوع خاصی از بیگانه مانند Tormentors است، بهتر است آن Incursion را در سطح سختی توصیه شده خود بازی کنید .

Sprawl وقتی با نقاط ضعیف کشته می شوند، اسپراول را ترک نمی کنند

Sprawl به زودی بدترین دشمن شما در Rainbow Six Extraction خواهد شد. با هر نوع دشمنی می توان مقابله کرد، اما Sprawl – لجن سیاه کندکننده حرکت که در سراسر جهان یافت می شود – می تواند هر اپراتور موثر را به کیسه بوکس تبدیل کند. دو راه عالی برای مقابله با Sprawl وجود دارد. اولین مورد کشتن دشمنان در نقاط ضعف آنهاست. زمانی که آرکئن‌ها به این شکل کشته می‌شوند، Sprawl را پشت سر نمی‌گذارند، به این معنی که می‌توانید منطقه را از موجودات فضایی پاک کنید و گاهی تنها با یک شلیک از ظاهر شدن گوه‌های محدودکننده آن‌ها جلوگیری کنید. هنگامی که نقاط ضعیف آرکئن را به سمت آنها نشانه می گیرید، رنگ صورتی می درخشند، بنابراین آن نقاط را هدف قرار دهید تا مهاجمان را تمیزتر بفرستید.

Sprawl را نابود کنید تا سریعتر حرکت کنید

به ناچار، شما مجبور خواهید بود با مقداری Sprawl کنار بیایید، یا به این دلیل که قبل از رسیدن شما آنجا بوده است یا به این دلیل که سمپاشی و دعا کردن شما منجر به یک کار پاکسازی شده است. برای معکوس کردن Sprawl خزنده، می توانید آن را غوغا کنید یا به آن شلیک کنید و تحرک خود را به شما بازگردانید. اغلب اوقات، حتی می خواهید قبل از شروع آن هدف، Sprawl را در مسیر برنامه ریزی شده یک هدف حذف کنید – به یاد داشته باشید: دیده بانی، سپس اجرا کنید! اگر Sprawl را زمانی که اوضاع چندان آشفته نیست حذف کنید، شانس بیشتری برای فرار از زندگی و تمام XP خود خواهید داشت.

کلمات کلیدی :

Rainbow Six Extraction

بازی ps5

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو راهنمای مبتدیان Rainbow Six Extraction : پانزده نکته برای زنده ماندن از آرکئن ها

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/e752

خبرنامه بازی ها

گالری