بازی Crysis 4 توسط کارگردان Hitman 3 ماتیاس انگستروم هدایت می شود

بازی Crysis 4 توسط کارگردان Hitman 3 ماتیاس انگستروم هدایت می شود

اوایل سال جاری،  Crytek تایید کرد که ورودی بعدی در فرنچایز Crysis در دست ساخت است. در حالی که از آن زمان تاکنون اکثراً سکوت زا در مورد این موضوع داشته است، Crytek  اکنون فاش کرده است که ماتیاس انگستروم به عنوان کارگردان بازی برای Crysis 4 خدمت خواهد کرد.

 

انگستروم که اخیراً IO Interactive را ترک کرده است همچنین به عنوان کارگردان بازی برای Hitman 3 و یک طراح سطح در Hitman 2016  و Hitman 2 نیز خدمت کرده است. در همان موضوع توییتر، کرایتک همچنین جای خالی فعلی Crysis 4 را برجسته کرد . از مدیر هنری گرفته تا هنرمند نورپردازی تا مدیر توسعه و بسیاری دیگر.

 

با توجه به این اطلاعات، دیدن اینکه Crysis 4 هنوز در مراحل اولیه توسعه است کار سختی نیست که ماه‌ها پیش توسط مدیر عامل Crytek، آونی یرلی در اعلامیه رسمی بازی نیز برجسته شد. احتمالا تا زمانی که اولین نگاه مناسب خود به Crysis 4 را داشته باشیم، زمان زیادی می‌گذرد، پس در همین حین با ما همراه باشید.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو بازی Crysis 4 توسط کارگردان Hitman 3 ماتیاس انگستروم هدایت می شود

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/1a2c

خبرنامه بازی ها

گالری