استودیوی Perfect Dark Initiative پس از قرارداد Embracer به کار خود با Crystal Dynamics ادامه خواهد داد

استودیوی Perfect Dark Initiative پس از قرارداد Embracer به کار خود با Crystal Dynamics ادامه خواهد داد

گروه Embracer اخیراً اعلام کرد که اکثریت قریب به اتفاق کسب و کار Square Enix را در خارج از ژاپن به دست خواهد آورد. به طور خاص، Crystal Dynamics، Eidos Montreal، و Square Enix Montreal و IP هایی مانند Tomb Raider، Deus Ex، Legacy of Kain و موارد دیگر را در معامله ای به ارزش 300 میلیون دلار خریداری می کند. چیزهای زیادی برای باز کردن در آنجا وجود دارد، و یکی از چیزهای زیادی که باید در نظر گرفت پروژه های Crystal Dynamics است و به طور خاص تر، Perfect Dark .

 

مایکروسافت و توسعه دهنده The Initiative در سپتامبر 2021 اعلام کردند که با Crystal Dynamics همکاری خواهند کرد و این دو استودیو به عنوان توسعه دهندگان در احیای Perfect Dark آینده خدمت خواهند کرد. همانطور که انتظار دارید، پس از تکمیل این معامله، این معامله همچنان رعایت خواهد شد.

 

The Initiative در توییتر خود نوشت: «تیم‌های ما در ساخت Perfect Dark با هم به عنوان شرکای توسعه مشترک پیشرفت زیادی کرده‌اند و ما این کار را با آنها در فصل بعدی خود ادامه خواهیم داد.

 

در اوایل سال جاری، گزارش‌ها ادعا کردند که همکاری The Initiative با Crystal Dynamics به دلیل مشکلات داخلی در کریستال داینامیکس، که شامل یک موج «سریع و خشمگین» از خروج‌ها می‌شد، با تقریباً نیمی از تیم سازنده اصلی بازی، استودیو را ترک کردند، ضروری بود. طبق گزارش‌ها، Crystal Dynamics اساساً توسعه‌دهنده اصلی Perfect Dark است .

کلمات کلیدی :

Perfect Dark

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو استودیوی Perfect Dark Initiative پس از قرارداد Embracer به کار خود با Crystal Dynamics ادامه خواهد داد

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/44d7

خبرنامه بازی ها

گالری