بازی Dune: Spice Wars در Steam Early Access عرضه شد

بازی Dune: Spice Wars در Steam Early Access عرضه شد

ناشر Funcom و توسعه دهنده Shiro Games در دسامبر سال گذشته در مراسم The Game Awards بازی 4X و ترکیبی استراتژی بلادرنگ Dune: Spice Wars را معرفی کردند و فوراً توجه بسیاری را به خود جلب کرد. البته  Dune در حال حاضر بزرگ است، اما خود بازی با هر نمایش جدید جذاب تر به نظر می رسد. اکنون، بازیکنان می توانند آن را به دست بگیرند و خودشان ببینند که چگونه شکل می گیرد.

 

بازی Dune: Spice Wars در Steam Early Access عرضه شد. نسخه فعلی بازی دارای چهار دسته قابل بازی است - House Harkonnens، House Atreides، Fremen و Smugglers. سیستم‌های کامل سیاسی، جاسوسی و جنگی نیز شامل سه شرط پیروزی است. در طول دوره دسترسی اولیه بازی که انتظار می‌رود تا یک سال طول بکشد، Shiro Games حالت چندنفره، پنجمین بخش قابل بازی، ویژگی‌های جدید، تغییرات متعادل، بهبودهای مبتنی بر بازخورد و موارد دیگر را اضافه می‌کند.

کلمات کلیدی :

Dune: Spice Wars

بازی pc

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو بازی Dune: Spice Wars در Steam Early Access عرضه شد

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/26a0

خبرنامه بازی ها

گالری