بازی Vampire: The Masquerade – Bloodhunt اکنون برای PS5 و PC منتشر می شود

بازی Vampire: The Masquerade – Bloodhunt اکنون برای PS5 و PC منتشر می شود

عنوان بتل رویال رایگان بازی Shark Mob Vampire: The Masquerade – Bloodhunt اکنون برای PS5 و PC در دسترس است. بر اساس تنظیمات World of Darkness، در پراگ اتفاق می‌افتد که جنگ بین قبایل مختلف خون‌آشام آغاز می‌شود.

 

شما به عنوان یک خون آشام، تحرک بیشتری برای پیمایش در شهر دارید که در نتیجه نبردهای سریع تری خواهید داشت. همراه با مبارزات دور و دراز، خون آشام: The Masquerade – Bloodhunt  به شما امکان می دهد برای داشتن توانایی های منحصر به فرد به یکی از چهار قبیله خون آشام وفاداری خود سوگند یاد کنید. از نظر سلاح گرم، شما به تفنگ های تهاجمی، کمان های ضربدری، SMG و غیره دسترسی خواهید داشت.

 

حالت‌های Solo و Trios به همراه فهرست پخش رتبه‌بندی شده در دسترس هستند. البته، گزینه‌های سفارشی‌سازی برای لباس‌ها، مدل‌های مو و هر چیز دیگری برای ایجاد خونخوار منحصربه‌فرد خود در دسترس هستند. اولین Bloodhunt Battle Pass در 29 آوریل با 950 توکن (10 دلار) پخش می شود و بیش از 85 لوازم آرایشی را برای کسب درآمد ارائه می دهد.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو بازی Vampire: The Masquerade – Bloodhunt اکنون برای PS5 و PC منتشر می شود

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/4262

خبرنامه بازی ها

گالری