Warhammer 40,000 گیم پلی ویدیویی ماموریت داستانی را نشان می دهد

Warhammer 40,000 گیم پلی ویدیویی ماموریت داستانی را نشان می دهد

Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters  که توسط Frontier Foundry به همراه Complex Games ساخته شده است، هفته ها تا انتشار آن باقی مانده است و برای افزایش هیجان قبل از عرضه، سازندگان اولین نگاه گسترده ای را به گیم پلی آن به اشتراک گذاشته اند و خودنمایی می کنند. بخش خوبی از بازی

 

یک ویدیوی گیم‌پلی اخیر نسخه‌ای فشرده از یکی از اولین ماموریت‌های داستانی اصلی بازی را به نمایش می‌گذارد. این ویدیو شوالیه‌های خاکستری را نشان می‌دهد که در حال همراهی بازرس Kartha Vakir در دنیای صنایع دستی Aeldari، جایی که آنها در حال تحقیق در مورد منبع شکوفه هستند، طاعونی که توسط Nurgle در بخش Tyrtaeus رها شده است.

 

سپس ویدیو به نمایش برخی از نبردها ادامه می‌دهد و واحدهای مختلف، توانایی‌ها، سلاح‌ها و برخی از گزینه‌های تاکتیکی موجود را به نمایش می‌گذارد. ویدیوی کامل زیر را ببینید.

 

بازیWarhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters  قرار است در تاریخ 5 می برای رایانه های شخصی عرضه شود.

کلمات کلیدی :

Warhammer 40,000

بازی pc

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو Warhammer 40,000 گیم پلی ویدیویی ماموریت داستانی را نشان می دهد

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/4b9f

خبرنامه بازی ها

گالری