Valheim از فروش 10 میلیونی عبور کرد

Valheim از فروش 10 میلیونی عبور کرد

Valheim، بازی RPG اکشن بقای وایکینگ استودیوی Iron Gate، به یک نقطه عطف فروش دست یافته است. سازنده به همراه ناشر Coffee Stain اعلام کردند که این عنوان از 10 میلیون فروش عبور کرده است. در یک بیانیه مطبوعاتی، آنها اشاره کردند که این نقطه عطف فقط بیش از یک سال از انتشار دسترسی زودهنگام Steam به دست آمده است.

 

ریچارد سونسون، مدیرعامل استودیو آیرون گیت گفت: «ما هرگز تصور نمی‌کردیم والهایم تا این اندازه بزرگ شود، حتی در بهترین رویاهایمان، و سال گذشته سریع‌تر از آنچه پیش‌بینی می‌کردیم پرواز کرد. تیم ما از زمان راه‌اندازی دو برابر شده است و دانستن اینکه میلیون‌ها بازیکن در سراسر جهان از Valheim لذت می‌برند باعث افتخار و در عین حال ما را تحقیر می‌کند.

 

آلبرت سافستروم، معاون انتشارات در Coffee Stain، گفت: دیدن سفر Valheim در اولین سال دسترسی زودهنگام و بودن در کنار Iron Gate یک امتیاز بی‌نظیر بوده است. این تیم تمام دانش توسعه و عشق خود را به این کاردستی در بازی می‌ریزد و دیدن ثمره کار آن‌ها باعث شادی میلیون‌ها نفر در سراسر جهان می‌شود .

 

در مورد آنچه در آینده پیش می‌آید، توسعه بیوم Mistlands به خوبی در حال انجام است و Svensson گفت: ما نمی‌توانیم منتظر باشیم تا این زیست مرموز جدید را به بازی بیاوریم. در کنار دشمنان اضافی، سلاح های جدیدی نیز وجود خواهند داشت. هر چند هنوز جزئیات بیشتری در دست نیست.

 

آخرین به‌روزرسانی بزرگ Valheim Hearth and Home بود که مواد غذایی و مکانیک‌های رزمی را متعادل کرد، دستور العمل‌ها و مبلمان جدیدی اضافه کرد، توانایی اشتراک‌گذاری داده‌های نقشه با سایر وایکینگ‌ها و موارد دیگر. پچ جدیدتر Frost Caves  را به عنوان سیاه چال جدید، دشمنان جدید، مواد ساخت و ساز جدید و مجموعه زره Fenris اضافه کرد. یک رویداد جدید، سلاح و قطعات ساخت مانند منقل ایستاده نیز اضافه شد. منتظر جزئیات به روز رسانی های بیشتر در ماه های آینده باشید.

کلمات کلیدی :

Valheim

بازی pc

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/7cdf

خبرنامه بازی ها

گالری